Blog Kadrowy

2020-09-09

Doradztwo z prawa pracy w siedzibie Pracodawców Pomorza

Kategoria:   kategoria 1

SPOTKANIA INDYWIDUALNE W GDAŃSKU 

 

Okres pandemii spowodował, że Klienci częściej niż osobiście umawiali się na spotkania online. Obecnie większość usług doradztwa realizuję już w Państwa firmach, oczywiście z zachowaniem reżimu sanitarnego. W związku z tym od września wznawiam także indywidualne doradztwo w siedzibie Pracodawców Pomorza w Gdańsku Wrzeszczu Aleja Zwycięstwa 24, 80-219 Gdańsk.

Termin spotkania umawiamy indywidualnie:

  • pod numerem telefonu: +48 500 039 840
  • mailowo: ewa.rakiel@rakiel.com.pl 
  • przez formularz kontaktowy 

Zapraszam bardzo serdecznie do skorzystania z usług szkoleń, audytów, opracowania regulaminów, umów, procedury outplacementu, konsultacji pracy zdalnej i innych usług prawa pracy. 

 

dr Ewa Podgórska-Rakiel :-)  

 

 

 

 

epr

SKOMENTUJ
 

Korzystanie ze strony internetowej www.rakiel.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w Polityka Prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się