Blog Kadrowy

2022-07-25

r.pr. Ewa Podgórska-Rakiel powołana na kolejną kadencję

Kategoria:   kategoria 1

„Pracodawcy Pomorza” to największa i najstarsza organizacja pracodawców działającą na obszarze województwa pomorskiego. Funkcjonujemy od 1991 roku w oparciu o ustawę o organizacjach pracodawców. Pracodawcy Pomorza posiadają status organizacji reprezentatywnej, przez co mają bezpośredni wpływ na ustawodawstwo w ramach konsultacji społecznych oraz dostęp do funduszy unijnych dedykowanych organizacjom reprezentatywnym. 

Zrzeszają blisko 1000 przedsiębiorstw o niezwykle szerokim profilu działalności. Wśród członków znajdują się mikroprzedsiębiorstwa oraz wielkie koncerny. Firmy zrzeszone w PP to przedstawiciele niemal wszystkich branż, jak również uczelnie wyższe, szkoły oraz instytucje kulturalne. Pani Mecenas Ewa Podgórska-Rakiel po raz drugi została wybrana jako Pełnomocnik Zarządu ds. Prawa Pracy oraz do Rady Pracodawców Pomorza, tym razem na kadencję 2022-2025. W czasie ostatnej kadencji Pani Mecenas odbyła wiele spotkań z przedsiębiorcami, webinary, konferencje, a ostatnie działania poświęcone są nowelizacji kodeksu pracy.  

 

SKOMENTUJ
 

Korzystanie ze strony internetowej www.rakiel.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w Polityka Prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się