Szkolenia

Szkolenia Zamknięte


Szkolenia zamknięte z prawa pracy to de facto indywidualne doradztwo, które jest dopasowane pod potrzeby Klienta. Poniżej przykładowe tematy. Spotkanie może być poprzedzone audytem dokumentacji wewnatrzzakądowej będącej przedmiotem szkolenia zamkniętego. Taka forma współpracy daje możliwość wyjaśnienia konkretnych wątpliwości praktycznych i zapoznanie Uczestników z najnowszym orzecznictwem oraz interpretacjami urzędowymi. Możliwość konsultacji w języku angielskim. 

  • PRAWO PRACY

  • PRAWO PRACY Z NAJNOWSZYMI ZMIANAMI 
  • MOBBING I DYSKRYMINACJA
  • URLOPY I ZWOLNIENIA OD PRACY
  • ZFŚS, PRACWNICZE KASY ZAPOMOGOWO-POŻYCZKOWE
  • TWORZENIE REGULAMINÓW: PRACY, WYNAGRADZANIA, PREMIOWANIA
  • DELEGOWANIE PRACOWNIKÓW I ZATRUDNIANIE CUDZOZIEMCÓW 
  • ZWIĄZKI ZAWODOWE I SPORY ZBIOROWE

 

Szkolenia Otwarte


Szkolenia otwarte mają na celu wyjaśnienie wątpliwości prawnych w konkretnych tematach dla szerszej grupy Uczestników. Jest to alternatywa dla tych z Państwa, którzy planują poznać najnowsze zmiany przepisów w zakresie własnej specjalizacji, bez organizowania szkolenia dla konkretnej grupy zatrudnionych. 

Terminy szkoleń otwartych

 

Korzystanie ze strony internetowej www.rakiel.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w Polityka Prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się