Prawo budowlane

Procedura prowadzenia Inwestycji budowlanych to proces skomplikowany. Pomagamy naszym Klientom w ocenie oferty, analizie opłacalności warunków ewentualnego przetargu w ramach zamówień publicznych, opracowaniu umów i negocjacjach. Etapy procesu budowlanego to:

  1. ETAP PRZYGOTOWAWCZY
  2. ETAP PROJEKTOWANIA I UZYSKIWANIA ZEZWOLEŃ
  3. ETAP ROZLICZENIA INWESTYCJI
  4. ETAP ZAKOŃCZENIE BUDOWY

Nasza Kancelaria wspiera uczestników procesu budowlanego w tym: Inwestora, Generalnego Wykonawcę, Projektantów, Kierowników budowy i Kierowników robót, a także Podwykonawców na każdym etapie procesu budowlanego. Uczestniczymy także w analizie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego od momentu ogłoszenia, poprzez składanie ofert zgodnie z warunkami zamówienia ustalonymi przez zamawiającego aż po podpisanie umowy. 

 

 

Korzystanie ze strony internetowej www.rakiel.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w Polityka Prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się