Blog Kadrowy

2022-11-22

Nagrody od PIP w Ratuszu Głównego Miasta w Gdańsku

Kategoria:   kategoria 1

W ubiegłym tygodniu w Ratuszu Głównego Miasta w Gdańsku odbyła się gala podsumowująca działalność prewencyjno-promocyjną PIP prowadzoną w 2022 roku, w której uczestnoczyła r.pr dr Ewa Podgórska-Rakiel reprezentując jako Pełnomocnik Pracodawców Pomorza ds. Prawa Pracy.

Wręczono wyróżnienia z rozstrzygnięcia konkursów:
▪ „Pracodawca-organizator pracy bezpiecznej” – XXIX edycja
▪ „Buduj bezpiecznie” – edycja 2022
▪ „Najaktywniejszy społeczny inspektor pracy” – edycja 2022
▪ „Najaktywniejszy Pracownik Służby BHP” – edycja 2022

Nagrody wręczał Okręgowy Inspektor Pracy w Gdańsku Mariusz Pokrzywinski oraz Michał Maksymiuk Zastępca Dyrektora Zarządzającego Pracodawcy Pomorza. Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

 

SKOMENTUJ
 

Korzystanie ze strony internetowej www.rakiel.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w Polityka Prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się