Blog Kadrowy

Wesołych Świąt

Kategoria:   kategoria 1
Życzenia radosnych Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku, sukcesów i spełnienia marzeń w nadchodzącym Nowym Roku 2022.
więcej
2021-12-24

Kiedy ustawa o sygnalistach?

Kategoria:   kategoria 1
Państwa członkowskie wprowadzają w życie przepisy ustawowe, wykonawcze i administracyjne niezbędne do wykonania dyrektywy (UE) 2019/1937 do dnia 17 grudnia 2021 r. Ustawy jednak wciąż nie ma.
więcej
2021-09-22

Kasy Zapomogowo-Pożyczkowe w nowej odsłonie już wkrótce!

Kategoria:   kategoria 1
Ustawę o kasach zapomogowo-pożyczkowych przekazano Prezydentowi do podpisu 13 sierpnia 2021 r. Pracownicze kasy zapomogowo-pożyczkowe (PKZP) staną się kasami zapomogowo-pożyczkowymi (KZP). Jakie zmiany wprowadzi nowa ustawa i czy trzeba zmieniać Statutu Kas? - czytaj na blogu kadrowym.
więcej
2021-08-14
 

Korzystanie ze strony internetowej www.rakiel.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w Polityka Prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się